Wigilia w X LO

Wigilia to czas szczególny, pełen ciepła, życzliwości, miłości i śpiewu kolęd. Wiedzą o tym dobrze ci, którzy byli w tym dniu z nami. Czytanie Pisma Świętego, dzielenie się opłatkiem, życzenia, rozmowy i oczywiście wspólne śpiewanie kolęd. Aż łezka kręci się w oku na wspomnienie tamtych chwil… Uczniowie i nauczyciele przynieśli ciasta, słodycze, napoje. Stół udekorowali wspólnie wybrani przedstawiciele klas i wychowawcy. Uroczystość przygotował jak zawsze niezawodny Samorząd X LO MS przy pomocy opiekuna pani Ewy Kowalewskiej, która zaskoczyła nas nastrojową prezentacją multimedialną o świętach. Towarzyszyły jej najpiękniejsze polskie kolędy wykonane przez najlepszych muzyków. Warto było wziąć w tym udział!