Worek medali na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Tekwondo

W dniu 27.10.2012 w Łomży odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Na turniej startowało ok. 140 zawodników z województw: Podlaskiego, Mazowieckiego, Łódzkiego oraz Warmińsko – Mazurskiego. Najliczniejszą ekipę stanowili zawodnicy z Olsztyna a w szczególności uczniowie – zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie. Zawodnicy startowali w trzech konkurencjach: mini kyorugi (walka bez kontaktu na głowę), poomse (układy formalne), oraz dwuboju technicznym (1. kopnięcia z przeskoku na czas – 10 sek., oraz 2. kopnięcia z wyskoku na jak największa wysokość). Nasza szkołę reprezentowali zawodnicy – uczniowie z klasy V i VI Szkoły Podstawowej:

1. Agnieszka Stachurska zdobyła 3 medale (brąz, 2 złote)
  2. Oliwia Krajewska – dwa medale (srebro i brąz)
  3. Wierzbicka Damian – złoty medal
  4. Krzyś Adamczak – złoty medal