Znowu sukces naszych poetek!

To już niemal tradycja, że w czerwcu cieszymy się z sukcesów naszych uczniów w konkursie literackim „O Różę Małego Księcia” organizowanym przez MOK w Olsztynie. Tym razem też tak było – 11 czerwca wyróżnienia w dziedzinie poezji w kategorii klas IV-VI odebrały uczennice klasy VI – Maria Wajzer i Aleksandra Mikulicz. Do konkursu przygotowywały się pod opieką pani Joanny Ulatowskiej–Letko.

W literackich zmaganiach wzięło udział ponad 160 uczniów olsztyńskich szkół. Przewodnicząca jury, pani Iwona Łazicka-Pawlak, chwaliła uczestników za bardzo wysoki poziom prac. Tym bardziej cieszy sukces Marysi i Oli. Młodym poetkom serdecznie gratulujemy 🙂