Co dalej Gimnzjalisto…?

Liceum gościło uczniów Gimnazjum w Miłakowie.

Dnia 7 listopada 2013 r. nasze liceum odwiedzili uczniowie klas trzecich gimnazjum z Zespołu Szkolno Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Miłakowie. Przyjechało do nas prawie 50 uczniów z opiekunami. Uczniowie gimnazjum dowiedzieli się, jakie warunki muszą spełnić, by zostać uczniem X LO MS oraz jak wygląda nauka w naszej szkole. Obejrzeli również krótki film o poszczególnych dyscyplinach sportowych i odbyli wycieczkę po budynku szkolnym. Niezwykle miłym akcentem były spotkania naszych obecnych uczniów, absolwentów Gimnazjum w Miłakowie ze swoimi nauczycielami, którzy przyjechali na wycieczkę. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym w naszym liceum przywitamy kolejnych absolwentów z Miłakowa!

milakowo_01

milakowo_02

Spotkanie poprowadziły:
pedagog Beata Grzybicka i psycholog Alicja Maziarek.