II Międzynarodowy konkurs Plastyczny WIELKANOC-PASCHA

24 marca 2014 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Olsztynie odbył się II Międzynarodowy konkurs Plastyczny WIELKANOC-PASCHA Polsko-Rosyjskich Warsztatów Plastycznych Młodzieży Szkół Programu „OBLICZA KULTUR”. W konkursie wzięli udział reprezentanci wszystkich szkół naszego ZSO Nr 5 MS w Olsztynie. Pod kierunkiem pani Moniki Rawa-Paluch przygotowywały się uczennice z klasy III – Alicja Drzewicka i z IV klasy – Maja Wojciech. Zaś gimnazjum reprezentowały uczennice klasy II Magda Wieliki i Anna Sokołowicz. Natomiast z klas X LO udział w konkursie wzięły uczennice klasy I B Agnieszka Brzozowska-Stańczyk, Daria Kutrasiewicz, Bianka Grohs i Natalia Mikulak. Praca Agnieszki i Darii została wyróżniona i wraz z innymi wygranymi i wyróżnionymi pracami można ją podziwiać w holu Ratusza Miejskiego w Olsztynie. Uczennice przygotowywały się do konkursu pod kierunkiem pani Beaty Gojło – nauczyciela języka rosyjskiego i pani Ewy Gałęziewskiej – nauczyciela religii.

pascha 01

pascha 02