MIKOŁAJKOWY SHOW SPORTOWY OLSZTYN 2014

Dnia 13.01.2014 roku w olsztyńskiej hali Urania odbyła się wspaniała impreza charytatywna, która miała na celu pomoc  trenerowi i prekursorowi tenisa na Warmii i Mazurach Wojciechowi Włodarczykowi, który uległ we wrześniu groźnemu wypadkowi samochodowemu. Zebrane pieniądze pomogą Panu Wojtkowi w długiej i kosztownej rehabilitacji.

W hali nie mogło zabraknąć również naszych najmłodszych gimnastyczek (II klasa SP), które zaprezentowały wspaniały pokaz, a ich o rok starsze koleżanki zmierzyły się z siatkarzami Indykpolu AZS-u Olsztyn w konkursie sprawnościowym.

Liczył się szczytny cel i dobra zabawa. Z takim nastawieniem sportowcy z Warmii i Mazur wzięli udział w Mikołajkowym Show Sportowym.

Opracował
Napiwodzki Mirosław