Wyróżnienia

20.09.2013 r. odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego młodzieży w roku szkolnym 2012/2013. zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Juvenia” przy wsparciu OSiR w Olsztynie.
Wśród wyróżnionych znalazł się nauczyciel wychowania fizycznego naszej szkoły Sławomir Głocki, który z rąk zaproszonych gości otrzymał pamiątkowe wyróżnienie za zdobycie mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego w zawodach lekkiej atletyki szkół ponadgimnazjalnych.

Zastępca Dyrektora OSiR w Olsztynie, Mirosław Jabłoński wręcza pamiątkowy dyplom.

Serdecznie gratulujemy