Zgrupowanie kajakarzy – Zakopane

W dniach 08-18 grudnia nasi uczniowie – kajakarze, kanadyjkarze, kajakarki uczestniczyli w grudniowym zgrupowaniu kondycyjnym w Zakopanem.

Przy bardzo pięknej pogodzie (10 dni słoneczno-mroźnych), sprzyjającej w tym roku nasi zawodnicy w 100 procentach zrealizowali założenia treningowe. Zaliczyliśmy wycieczki (marsz z biegiem) po górach, jeździliśmy na nartach biegowych, pływaliśmy w basenie, gimnastykowaliśmy się na sali, ujeżdżaliśmy ergometry oraz siłowaliśmy się na siłowni.

Do tego trzeba dodać bardzo dobre warunki pobytowo-żywieniowe dzięki zaprzyjaźnionemu właścicielowi pensjonatu do którego chętnie wracamy każdego roku.

01 kajakarze - Zakopane

02 kajakarze - Zakopane