Konkurs – „Graj w ekologię”

Graj w ekologię to projekt, którego celem jest uaktywnienie dzieci i młodzieży w zakresie edukacji ekologicznej oraz promocji ochrony środowiska naturalnego. Zadanie uczniów polegało na przygotowaniu gry planszowej o tematyce ekologicznej. Koordynatorem akcji w naszej szkole była pani Monika Rawa–Paluch. Pod czujnym okiem wychowawców, którzy pozostawili uczniom dużą swobodę i kreatywną przestrzeń powstały projekty gier. Efekt? Uczniowie naszej szkoły – wszystkich etapów – „rozbili” pulę z nagrodami konkursu „Graj w ekologię”.

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy z „planszówkami”.

Graj w ekologię 01
Graj w ekologię 02