Absolwent o naszej szkole

Bartek Koziejko – reprezentant Polski w pływaniu
  • 👉3 miejsce na młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Buenos Aires (Argentyna) sztafeta 4x100zmiennym
  • 👉Udział w Mistrzostwach Świata Open Water Horn (Holandia) 7,5km
  • 👉Wielokrotny Wicemistrz Polski Seniorów na (400, 800, 1500)
  • 👉Wielokrotny Mistrz Polski Młodzieżowców (400, 800, 1500)
  • 👉Wielokrotny Medalista zagranicznych Wielomeczów (Cypr, Austria, Słowacja, Węgry).

Prezentujemy sylwetkę absolwenta – czołowego zawodnika i reprezentanta Polski w pływaniu

@Bartek Koziejko – reprezentant Polski w pływaniu👉3 miejsce na młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Buenos Aires (Argentyna) sztafeta 4x100zmiennym👉Udział w Mistrzostwach Świata Open Water Horn (Holandia) 7,5km👉Wielokrotny Wicemistrz Polski Seniorów na (400, 800, 1500)👉Wielokrotny Mistrz Polski Młodzieżowców (400, 800, 1500)👉Wielokrotny Medalista zagranicznych Wielomeczów (Cypr, Austria, Słowacja, Węgry).

Opublikowany przez ZSO nr 5 Mistrzostwa Sportowego imienia Mariana Grzegorza Bublewicza Wtorek, 23 czerwca 2020