Akcja #FerieBezNudy Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej

Komunikat ze strony Kuratorium Oświaty z dn. 04.01.2021 r.

Rusza akcja #FerieBezNudy Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej przy współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki

04.01.2021

Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej, której fundatorem jest Totalizator Sportowy, opracowała specjalny program zajęć skierowany do dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych. #FerieBezNudy to akcja mająca na celu wsparcie rodziców i opiekunów w zorganizowaniu czasu wolnego w domu z wykorzystaniem nowoczesnej platformy internetowej www.feriebeznudy.pl. Partnerem tej inicjatywy jest Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Pełna treść (otwórz/pobierz) >>> Akcja #FerieBezNudy Fundacji LOTTO