Bal Karnawałowy w Szkole Podstawowej nr 23 Mistrzostwa Sportowego

Bal karnawałowy w SMS w tym roku przebiegał pod hasłem „Straszny bal”. Uczniowie świetnie wczuli się w atmosferę – kostiumy były naprawdę strrraszneee!!! W szkolnej stołówce zgodnie i wesoło bawiły się wiedźmy, wampiry, zombie i inne koszmarne stwory.      Bal był prowadzony przez 3 wesołe czarownice, które wspaniale zachęcały do wspólnej zabawy. Nie zabrakło konkursów, największe emocje wzbudziło przeciąganie liny.      Do zabawy włączyły się także wychowawczynie i rodzice – to był naprawdę udany bal karnawałowy.