BAŚŃ WARMIŃSKA

29 września 2010 r. uczniowie klasy I i II Szkoły Podstawowej nr 23 Mistrzostwa Sportowego im. M.G. Bublewicza w Olsztynie, pod opieką pani Moniki Rawa-Paluch i pani Anny Dubrowskiej oraz rodziców, brały udział w przedstawieniu w reżyserii Alicji Chobynieckiej – Kuberskiej pod tytułem „BAŚŃ WARMIŃSKA”. Imprezę uświetnili zaproszeni goście: Stefan Brzozowski z zespołu Czerwony Tulipan, muzycy z zespołu Kaczki z nowej paczki, dziennikarze Polskiego Radia, aktorzy, zespół Niezapominajki, uczniowie Szkoły Muzycznej, Kapela Jakubowa. Spotkanie zorganizowało Towarzystwo Miłośników Olsztyna.