Bydgoszcz Cup – Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim

W dniach 8-10.04.2016 rok odbyły się zawody z których mamy same dobre wieści. W Bydgoszczy nasi Taekwondziści startowali tam w Międzynarodowym Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim Bydgoszcz Cup. I tak zawodnicy wracają obwieszeni medalami

Złote medale wywalczyli:

• Cudnoch Łukasz,
  • Kowalski Mateusz,
  • Krajewska Oliwia,
  • Wajzer Maria.

Srebro zdobyli:

• Krajewska Izabela,
  • Skorupska Wiktoria.
  • Kowalczyk Tymoteusz,
  • Piątkowski Szymon,

Brązowe medale:

• Skrzeszewski Filip,
  • Dolat Piotr,
  • Kędzierski Mateusz,
  • Powązka Szymon,
  • Tomaszewski Maciej,
  • Skorupska Amelia,
  • Skorupska Natalia,
  • Banaszczyk Sylwia.

Drugiego dnia startowali nasi najmłodsi zawodnicy, Igor Drążkiewicz i Mateusz Chrzanowski wywalczyli złote medale. Drugiego dnia medale zdobyły dwie nasze zawodniczki, które startowały w kategorii młodzieżowiec: Oliwia Krajewska złoty medal i Karolina Ziejewska medal srebrny.