DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI W KL. MŁODZIEŻOWEJ JEST NASZ !!!!!

Nasze najmłodsze dziewczynki na zakończenie sezonu 2009 „dorzuciły” ZŁOTO Drużynowego Pucharu Polski w klasie młodzieżowej. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Ewelina Janus, Michalina Stomma, Sandra Rożek, Marta Sarnowska oraz Natalia Sarnowska.

Od prawej: Ewa Jóźwiak – trener, Michalina Stomma, Natalia Sarnowska, Ewelina Janus, Sandra Rożek, Martyna Stemplińska.

II nasza drużyna w składzie Martyna Szemplińska, Gabriela Jeznach, Dominika Jeznach, Sara Kowalczyk, Karolina Pałuska zajęła 11 miejsce.

Jesteśmy z nich dumni !

Od góry Mirosław Napiwodzki – trener, Sara Kowalczyk, Karolina Pałuska, Dominika Jeznach, Gabriela Jeznach