IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Drużynowe Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej kobiet – Olsztyn

Drużynowe Mistrzostwa Polskiw gimnastyce sportowej kobietOlsztyn 26.11.2011 r.

Dnia 26.11.2011 r. na sali gimnastycznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej kobiet w kl. Mistrzowskiej i kl. II. W kl. Mistrzowskiej zawodniczki UKS-SMS OLSZTYN w składzie: Plichta Paula, Zarzycka Kamila, Orzechowska Anita, Eland Martyna wywalczyły srebrny medal uzyskując 100,450 pkt. W kl. II nasze gimnastyczki (Janus Ewelina, Eland Monika, Sarnowska Natalia, Sarnowska Marta, Wojtkiewicz Sandra) również zdobyły srebrny medal uzyskując wynik 162,950pkt. Zawodniczki drugiej drużyny w kl. II (Rożek Sandra, Szemplińska Martyna, Kowalczyk Sara, Boraczyńska Agata, Jeznach Gabriela) zajęły piąte miejsce. Nagrodę dla najmłodszej zawodniczki zawodów otrzymała Agata Boraczyńska (UKS-SMS Olsztyn). Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i trenerom (D. Laszukowi, E. Jóźwiak, K. Żołnierowicz, D. Hrynowi) bardzo dobrego startu.