Drużynowe Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej kobiet w klasie III oraz I Nysa – 25-26.10.2019 r.

Nasze gimnastyczki rozpoczęły zmagania w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Na początek klasa III olsztyńska drużyna w składzie: Milena Krasicka, Kaja Sokołowska, Hanna Słoń, Weronika Gosik, Emma Sarna wywalczyła trzecie miejsce. Po dwóch latach w tej klasie znowu wracamy do czołówki. W tej klasie startowały również młodsze zawodniczki, które drużynowo zajęły 9 miejsce. Drużyna UKS SMS Olsztyn II w składzie: Natalia Deptuła, Natasha Lewakowska, Antonina Bednarczyk, Maja Mierzejewska, Kaja Tankielun. W klasie I bardzo duży sukces Anny Hucało, podczas końcowej klasyfikacji Pucharu Polski stanęła na najwyższym stopniu podium.

Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i trenerów oraz rodziców za codzienną pracę i zaangażowanie w treningi.