IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Drużynowe Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej kobiet – Zabrze

Drużynowe Mistrzostwa Polskiw gimnastyce sportowej kobiet Zabrze 05.11.2011 r.

Dnia 05.11.2011 r. w Zabrzu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w kl. I i kl. III w gimnastyce sportowej kobiet. W kl. I zawodniczki UKS-SMS OLSZTYN w składzie: Orzechowska Anita, Przytulska Anna, Eland Monika, Janus Ewelina, Sarnowska Natalia wywalczyły trzecie miejsce z wynikiem 125,714 pkt. Natomiast złoty medal w kl. III wywalczyła pierwsza drużyna UKS-SMS OLSZTYN, którą reprezentowały: Sarnowska Marta, Rożek Sandra, Szemplińska Martyna, Stomma Michalina, Wojtkiewicz Sandra uzyskując wynik 235.096 pkt. Druga drużyna UKS-SMS OLSZTYN w składzie: Kowalczyk Sara, Jeznach Gabriela, Jeznach Dominika, Boraczyńska Agata, Rajewska Zofia zajęła piąte miejsce gromadząc 198,912 pkt. Bardzo serdecznie gratulujemy zawodniczkom i trenerom udanego startu.