Drużynowe Mistrzostwa Polski w klasie I w gimnastyce sportowej kobiet

DRUŻYNOWE  MISTRZOSTWA  POLSKI  w  klasie I w GIMNASTYCE  SPORTOWEJ  KOBIET

08.11.2008 r. – Zabrze Uczennice szkoły reprezentujące TGS Olsztyn zdobyły w rywalizacji drużynowej Mistrzostwo Polski. W skład naszej ekipy weszła:           Kamila Zarzycka           Miśkiewicz Lidia           Eland Martyna           Anita Orzechowska Oprócz złota w kwalifikacji drużynowej, w kwalifikacji indywidualnej Lidia Miśkiewicz zajęła 1 m, a Martyna Eland 2 m.  W punktacji trzech edycji Pucharu Prezesa PZG za 2008 r. Martyna Eland wywalczyła 1m, Lidia Miśkiewicz 2 m.

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI w klasie M i II 15.11.2008 r. w Olsztynie.

Uczennice szkoły reprezentujące TGS Olsztyn zdobyły w rywalizacji drużynowej V-ce Mistrzostwo Polski. Skład ekipy w kl. Mistrzowskiej:           Paula Plichta           Agnieszka Czerwińska           Kamila Zarzycka W klasyfikacji indywidualnej. Paula Plichta zajęła II miejsce.  Skład ekipy w kl. II            Orzechowska Anita           Przytulska Anna           Razurkiewicz Joanna           Stankiewicz Marta           Eland Monika

W tej klasie oprócz złota drużynowego i 1 m miejsca Anity Orzechowskiej w wieloboju, dużym sukcesem było zdobycie kl. II przez nasze najmłodsze zawodniczki w drużynie: Martę Stankiewicz i Monikę Eland.