Drużynowe Mistrzostwa Polski w klasie II Elite i Mistrzowskiej – Olsztyn, 17-18.11.2017

Podczas Drużynowych Mistrzostw Polski bardzo miło było nam gościć Pana Piotra Grzymowicza Prezydenta Olsztyna, Pana Zbigniewa Lewickiego – Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu, byłą dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie – Panią Alicję Rutecką , Wiceprezesa Polskiego Związku Gimnastycznego Pana Sławomira Kaliszewskiego.

Na widowni nie mogło zabraknąć Pani Barbary Rapińczuk dyrektora szkoły, Pani Elżbiety Giedziun-Kakojejko wicedyrektora ds. dydaktycznych oraz Pani Anny Michels wicedyrektora ds. szkolenia sportowego.

Klasa Mistrzowska w składzie: Paula Plichta, Monika Eland, Ewelina Janus, Sandra Wojtkiewicz podczas Drużynowych Mistrzostw Polski wywalczyły 3 miejsce.

gimn_dmp_olsztyn_07

W klasie II Elite w olsztyńskiej ekipie startowały: Anna Hucało, Monika Wiśniewska, Julia Dargiewicz, Natalia Markowska, Zuzanna Gołota oraz Wiktoria Rajchert. Zawodniczki zajęły 2 miejsce !!

gimn_dmp_olsztyn_06

Poniżej zdjęcia z zawodów:gimn_dmp_olsztyn_02

gimn_dmp_olsztyn_03

gimn_dmp_olsztyn_01
gimn_dmp_olsztyn_05

gimn_dmp_olsztyn_04

Uczniowski Klub Sportowy „SMS Olsztyn” w 2017 roku realizuje zadanie współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Olsztyna pt. „Wspieranie szkolenia sportowego zawodniczek wszystkich kategorii wiekowych w gimnastyce sportowej kobiet”.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom oraz trenerom udanych startów !