Drużynowy Puchar Polski w Gimnastyce Sportowej Klasa Młodzieżowa Nysa 22−23.11.2019

Na Drużynowym Pucharze Polski w klasie młodzieżowej wystartowały aż cztery zespoły zawodniczek UKS SMS Olsztyn. Najwyższe 5 miejsce zajęła I drużyna składzie:

• Maja Mierzejewska
  • Antonina Bednarczyk
  • Kaja Tankielun
  • Emilka Hnatiuk
  • Natalia Stankiewicz

Drużyna nr II zajęła 11 miejsce w składzie:

• Marcelina Derewecka
  • Lena Ciborska
  • Celestyna Kendzierska
  • Julia Lewandowska
  • Agata Białobrzewska

Na szczególną uwagę zasługują, najmłodsze zawodniczki, uczennice klasy II SP, które po roku treningów wystartowały na tak poważnych zawodach.

Drużyna nr III zajęła 14 miejsce w składzie:

• Maja Utowka
  • Wiktoria Całka
  • Julia Nisiewicz
  • Ewa Kubaszak
  • Iza Kacprzyńska

Drużyna  nr IV zajęła 15 miejsce w składzie:

• Maja Adamczyk
  • Aleksandra Fankulewska
  • Zoja Dąbkowska
  • Iwona Rosman
  • Nadia Ptak

Bardzo ładny start naszych młodziczek. Gratulacje dla zawodniczek, trenerów i rodziców. Dziękujemy rodzicom za tak liczną obecność na trybunach. To były już ostatnie zawody w klasyfikacji drużynowej. Przed gimnastyczkami zgrupowanie w Zakopanem i przygotowania do kolejnego sezonu startowego.