Dutch Open 17-18 marca 2012 r.

Dutch Open17-18 marca 2012 r.

W holenderskiej miejscowości Eindhoven w dniach 17-18 marca odbył się międzynarodowy turniej klasy A w Taekwondo Olimpijskim – Dutch Open. Naszą szkołę reprezentowała 9 osobowa grupa zawodników wraz z trenerami Marcinem Chorzelewskim i Tomaszem Kobrzyńskim.

Świetnie spisała się trójka naszych zawodników – Magdalena Obrębska wywalczyła złoty medal wygrywając 5 walk, Ola Kowalczuk wywalczyła srebrny medal wygrywając 3 walki oraz Patrik Chrapkowski zdobył brązowy medal wygrywając 3 walki, tym samym potwierdzili wysoką formę, przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata, które odbędą się w dniach 3-5.04 w Egipcie, w których wezmą udział!!!

3mamy kciuki i życzymy powodzenia

Justyna Niedziałek