„Dzieci czytają Polsce” , 22 kwietnia 2009 r.

„Dzieci czytają Polsce” – kolejne spotkanie 22 kwietnia 2009 roku

W szkole Podstawowej nr 1 w Olsztynie odbyło się kolejne spotkanie w ramach programu „Dzieci czytają Polsce. Książka najlepszym przyjacielem nowoczesnego obywatela”. Spotkanie miało formę konkursu czytelniczego poświęconego książce C. S. Lewisa „Opowieści z Narnii”. Nasza drużyna w składzie: Maciej Grzechnik, Mateusz Szewczuk i Piotr Kolendo z klasy IV oraz Karolina Iwaniuk, Alicja Kubicka, Karolina Michels, Michał Mydło, Przemek Piechota, Antek Śmiglewski i Wojtek Szczerba z klasy V zajęła I miejsce! Rywalizowaliśmy z zespołami z „Jedynki” i „Dziewiątki”. Koordynatorem projektu w naszej szkole jest pani Joanna Ulatowska – Letko.