Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym

GIMNAZJUM NR 10

Dzień Chłopaka w liceum

Dnia 30 września nie tylko chłopcy naszego liceum spędzili swoje święto w plenerze. Jak na sportowców przystało był to czas spędzony aktywnie. Pogoda dopisała, więc na początek  odbyliśmy „krótki” spacerek ze szkoły na przystań, gdzie trenują nasi kajakarze. Jednak największą atrakcją były wyścigi smoczych łodzi z udziałem chłopców, dziewcząt i wychowawców. Niektórzy pierwszy raz mieli okazję powiosłować w takiej łodzi. Jesienne słońce zagrzewało do rywalizacji. Po sportowym wysiłku zasłużony wypoczynek przy ognisku, a skoro ognisko to oczywiście kiełbaski!

Dorota Ścisło