Dzień Drzewa – 10 X

W październiku świętowaliśmy także Dzień Drzewa – dzieci obejrzały w bibliotece prezentację pt. „Wysoko w koronach drzew czasem dzieją się dziwne rzeczy … Jakie?” – na temat najciekawszych drzew na świecie. Dowiedziały się m.in. jakie drzewo jest największe, a jakie najcięższe; które drzewo ma największe liście, a które największe nasiona. Rozwiązywały zagadki słowne i obrazkowe. Oglądały wystawkę książek i gazetkę tematyczną o drzewach. Wykonały także drzewa z papierowych torebek. Dzieci zdobiły także sale lekcyjne i tablice na korytarzu jesiennymi pejzażami.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!!!

M. Odowska-Prokop
A. Dubrowska