SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Dzień Edukacji Narodowej – Lista stacji NTV

Dzień Edukacji Narodowej – Lista stacji NTV

Dzień Edukacji Narodowej to wyzwanie dla organizatorów. Jak podziękować nauczycielom, trenerom i pracownikom szkoły, by nie popaść w patos, by było oryginalnie i niebanalnie. W tym roku przed wyzwaniem tym stanęła klasa III gimnazjum.

Uczniowie wraz z wychowawcą, Małgorzatą Jacewicz przygotowali w konwencji krzywego zwierciadła nieco szaloną, nieco wręcz groteskową listę przebojów dla nauczycieli. Uczniowie zaprezentowali nie tylko wysoki poziom artystyczny, ale i niezwykłe poczucie humoru w komentowaniu zjawisk współczesnej kultury. Tym razem wystąpili w wydaniu: uczeń SMS 20 lat później i o dziwo – wszyscy bohaterowie przedstawienia związali swoje losy z oświatą. W swoje wspomnienia o szkole wpletli wypowiedzi swoich nauczycieli i każdemu z nich zadedykowali piosenkę. Było mnóstwo śmiechu, ale nie zabrakło i chwili powagi, wzruszających życzeń oraz upominków – każdy pracownik szkoły otrzymał płytę z hitami dla nauczycieli. Życzenia złożyli również przedstawiciele Rady Rodziców, którzy każdemu pracownikowi wręczyli filiżankę.

Po części oficjalnej odbyło się uroczyste spotkanie wszystkich pracowników szkoły. Tradycyjne uroczyste posiedzenie Rady Pedagogicznej w dniu 14 października to nie tylko okazja do złożenia sobie życzeń, ale i podziękowań oraz wyróżnień, które dyrektor wręcza nauczycielom.

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status