Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 13.10.2010 klasa II B chcąc umilić nauczycielom ich pracę przygotowała krótkie przedstawienie pt. „Pokaz Mody Nauczycielskiej”. Zaproszeni goście mogli z przymrużeniem oka spojrzeć na modę nauczycielską, która według projektanta, ma odzwierciedlać nauczany przedmiot lub pełnioną w szkole funkcję. Na zakończenie dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły dostali po symbolicznej róży. Przedstawienie przyniosło wiele radości nie tylko nauczycielom, ale również zgromadzonym uczniom. Nie zabrakło też słów uznania i wdzięczności oraz życzeń dla grona pedagogicznego.

Elżbieta Giedziun – Kakojejko