Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym

GIMNAZJUM NR 10

Egzamin mistrzowski PZTO

W dniu 20 marca br. w hali sportowej AZS-u Poznań przy ul. Reymonta odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie PZTO. Do sprawdzianu przystąpiło 30 osób w tym: 26 zawodników, trzech trenerów i jeden sędzia. Komisja w składzie Soo Kwang Lee i Piotr Wesołek pozytywnie oceniła 26 osób zdających. Trzy osoby nie zaliczyły egzaminu, a jedna przystąpi do poprawki. Najwyższy stopień wśród zdających – 4 Dan, pozytywnie zaliczył trener SMS w Olsztynie Tomasz Kobrzyński. Wśród zdających była 9 osobowa grupa zawodników Taekwondo z SMS Olsztyn w składzie:

1. Szafałowicz Marek
  2. Chmielewski Bartłomiej