Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Nysa, 27-28.04.2018 r.

Olsztyńska ekipa gimnastyczna wraca z 5 kwalifikacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w Zabrzu już za miesiąc. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom oraz trenerom!

Zawodniczki które zakwalifikowały się na OOM to:
w klasie II – Ania Hucało (11 miejsce), Monika Wiśniewska (17 miejsce), Agata Bułło (18 miejsce), w klasie III – Milena Krasicka (18 miejsce), Kaja Sokołowska (23 miejsce).

Podczas Eliminacji startowały także: Monika Jastrzębowska, Weronika Gosik, Emma Sarna, Hania Słoń, Sandra Bogdanowicz oraz Inga Boraczyńska.

A poniżej kilka zdjęć z zawodów:

gimn_elimin_02

gimn_elimin_08