Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Gimnastyce Sportowej Kobiet – Zabrze, 29−31.03.2019 r.

Tydzień temu w Zabrzu odbyły się Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w gimnastyce sportowej kobiet. Po ciężkim i zaciętym weekendzie dziewczyny wywalczyły 6 kwalifikacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w drugiej połowie maja. Warto wspomnieć, że konkurencja była duża a liczba kwalifikacji mocno ograniczona. W klasie III kwalifikowały się 32 zawodniczki, natomiast w klasie II 24 zawodniczki.

Wyniki Wieloboju:

Klasa II

• 20 miejsce – Agata Bułło

Klasa III

• 1 miejsce – Milena Krasicka
  • 11 miejsce – Kaja Sokołowska
  • 17 miejsce – Emma Sarna
  • 19 miejsce – Weronika Gosik
  • 29 miejsce – Hanna Słoń

Kwalifikacji nie otrzymały: Natasha Lewakowska, Natalia Deptuła, Julia Deptuła, w klasie III i Monika Jastrzębowska w klasie II, zabrakło niewiele jeszcze troszkę pracy, żeby za rok wejść do czołówki. Ogromne Gratulacje dla wszystkich trenerów i zawodniczek!

gimn_zabrze_01

gimn_zabrze_02