Gala laureatów konkursów przedmiotowych

5-ego czerwca w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się gala laureatów konkursów przedmiotowych, uczestniczyły w niej osoby, które zostały laureatami co najmniej dwóch konkursów. Wśród zaproszonych był nasz uczeń z kasy 3 b gimnazjum Rafał Komar, laureat konkursu z matematyki i fizyki. Ogromne gratulacje. Uczestnicy mogli również zabrać głos, tylko czworo z ponad stu nagrodzonych, zdecydowało się coś powiedzieć i właśnie nasz Rafał był tym, którego głosu słuchali wszyscy zebrani. Jesteśmy z Ciebie dumni i życzymy dalszych sukcesów:-)