Gala Sportu 2018 organizowana przez Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego

Dnia 12 kwietnia 2018 roku w Olsztyńskiej Filharmonii odbyła się Gala Sportu 2018, na której oficjalnie wręczano nagrody i stypendia ufundowane przez Marszałka Województwa Warmińsko–Mazurskiego. Trzy uczennice oraz dwie absolwentki naszej szkoły zostały uhonorowane stypendiami oraz nagrodami za wyniki sportowe w roku 2017:

Iga Kowalczyk, gimnastyka sportowa kobiet

Wiktoria Kucner, gimnastyka sportowa kobiet

Maria Wajzer, taekwondo olimpijskie

Paula Plichta, absolwentka i trenerka SMS

Monika Eland, absolwentka (nagrodę odbierała trenerka Beata Lewalska)

Młodsze uczennice z naszej szkoły na Gali Sportu świetnie się zaprezentowały podczas pokazu gimnastycznego, który przygotowała trenerka Beata Lewalska. Duże brawa z widowni oznaczały, że pokaz się podobał – co nas bardzo cieszy!

gala_sportu_2018_mww_m_02

gala_sportu_2018_mww_m_03