Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców – Łódź 24‑27.05.2018 r..

Bardzo dobre starty zaliczyli nasi pływacy podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w Łodzi. Był to jeden z najważniejszych startów dla naszych zawodników ponieważ były to równocześnie kwalifikacje do Mistrzostw Europy Juniorów w Helsinkach. Wszyscy zawodnicy stanęli na wysokości zadania i bardzo dobrze spisali się w Łodzi, mimo iż nie wszyscy są juniorami. Najlepiej spisał się Bartłomiej Koziejko, który na 400 m stylem dowolnym został brązowym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów uzyskując tym samym kwalifikację na MEJ.

plyw_mpsim_02

Oprócz Bartka kwalifikację wypełnili kwalifikację na Mistrzostwa Europy Juniorów wywalczyła jeszcze Ewa Jaszczuk na 800 m stylem dowolnym i Piotr Sadłowski do sztafety 4×200 m stylem dowolnym

Wyniki:

Bartłomiej Koziejko