SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

GIMNAZJUM NR 10
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Grand Prix Polski w pływaniu – Kraków 22-23.10.2016 r.

W dniach 22-23.10.2016 r. w Krakowie odbyło się Grand Prix Polski w pływaniu.

W zawodach wystartowała liczna grupa licealistów i gimnazjalistów z naszej szkoły. To pierwszy sprawdzian dla naszych zawodników w tym roku szkolnym. Nie zawiedli nasi mistrzowie z klasy III LO (Karol Zbutowicz i Mateusz Kasztelan) i III Gim (Jakub Mościcki i Szymon Lipiński), ale dobrze zaprezentowali się nowi zawodnicy z klasy I LO (Bartłomiej Koziejko, Krzysztof  Oller i Piotr Sadłowski)

Wśród panów :

Karol Zbutowicz wygrał 400 m st. zmiennym i był drugi na 200 m st. grzbietowym.

Mateusz Kasztelan był trzeci na 200 m st. grzbietowym.

W klasyfikacji generalnej w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Ewa Jaszczuk – piąte miejsce Juniorki 14-letnie

Karol Zbutowicz – czwarte miejsce Juniorzy 17-18-letni

Bartłomiej Koziejko – pierwsze miejsce Juniorzy 16-letni

Jakub Mościcki – drugie miejsce Juniorzy 15-letni

Szymon Mościcki – trzecie miejsce Juniorzy 15-letni

Hubert Bruzdewicz – szóste miejsce Juniorzy 14-letni

 

Najlepsze wyniki indywidualne

 

Kobiety

200 metrów stylem motylkowym

  1. Szeluga Wiktoria SOL 01 Kormoran Olsztyn 2:24.40 568
  2. Jaszczuk Ewa SOL 02 Kormoran Olsztyn 2:28.81 519

 200 metrów stylem zmiennym

  1. Wett Oliwia 01 Kormoran Olsztyn 2:26.68 573

 400 metrów stylem dowolnym

  1. Jaszczuk Ewa SOL 02 Kormoran Olsztyn 4:32.73

800 metrów stylem dowolnym

  1. Jaszczuk Ewa SOL 02 Kormoran Olsztyn 9:17.21 636

 Wśród 14 latek

  1. Jaszczuk Ewa SOL 02 Kormoran Olsztyn 9:17.21 636

 

Mężczyźni

100 metrów stylem dowolnym

  1. Sadłowski Piotr SOL 00 Kormoran Olsztyn 51.88 649
  2. Lipiński Szymon SOL 01 Kormoran Olsztyn 52.74 618

200 metrów stylem motylkowym

  1. Oller Krzysztof SOL 00 Kormoran Olsztyn 2:03.91 672
  2. Koziejko Bartłomiej SOL 00 Kormoran Olsztyn 2:07.25 620
  3. Piwowarski Konrad SOL 98 Kormoran Olsztyn 2:08.72 599
  4. Sadłowski Piotr SOL 00 Kormoran Olsztyn 2:10.74 572

100 metrów stylem grzbietowym

  1. Zbutowicz Karol SOL 98 Kormoran Olsztyn 55.52 684
  2. Kasztelan Mateusz SOL 98 Kormoran Olsztyn 56.00 666
  3. Mościcki Jakub SOL 01 Kormoran Olsztyn 57.41 618

200 metrów stylem zmiennym

  1. Zbutowicz Karol SOL 98 Kormoran Olsztyn 2:02.60 715

400 metrów stylem dowolnym

  1. Kasztelan Mateusz SOL 98 Kormoran Olsztyn 3:56.94 718
  2. Koziejko Bartłomiej SOL 00 Kormoran Olsztyn 3:58.93 701
  3. Bruździak Maciej SOL 98 Kormoran Olsztyn 4:01.13 682
  4. Kalkowski Dawid SOL 00 Kormoran Olsztyn 4:02.74 668
  5. Mościcki Jakub SOL 01 Kormoran Olsztyn 4:03.65 661

 400 metrów stylem zmiennym

  1. Zbutowicz Karol SOL 98 Kormoran Olsztyn 4:16.18 776
  2. Kubkowski Bartłomiej 95 Kormoran Olsztyn 4:23.08 717
  3. Koziejko Bartłomiej SOL 00 Kormoran Olsztyn 4:24.97 702
  4. Walaszek Jędrzej SOL 98 Kormoran Olsztyn 4:34.55 63

50 metrów stylem dowolnym

22 Lipiński Szymon SOL 01 Kormoran Olsztyn 23.93 606

200 metrów stylem klasycznym

  1. Walaszek Jędrzej SOL 98 Kormoran Olsztyn 2:20.17 635

 100 metrów stylem motylkowym

  1. Zbutowicz Karol SOL 98 Kormoran Olsztyn 55.65 659
  2. Sadłowski Piotr SOL 00 Kormoran Olsztyn 56.27 637

50 metrów stylem grzbietowym

  1. Kasztelan Mateusz SOL 98 Kormoran Olsztyn 26.71 575

 1500 metrów stylem dowolnym

  1. Bruździak Maciej SOL 98 Kormoran Olsztyn 15:37.93 739
  2. Koziejko Bartłomiej SOL 00 Kormoran Olsztyn 15:39.52 735

 Wśród 17 – 18 latków

  1. Bruździak Maciej SOL 98 Kormoran Olsztyn 15:37.93 739

Wśród 16 latków

  1. Koziejko Bartłomiej SOL 00 Kormoran Olsztyn 15:39.52 735

 200 metrów stylem dowolnym

  1. Koziejko Bartłomiej SOL 00 Kormoran Olsztyn 1:51.67 704
  2. Kasztelan Mateusz SOL 98 Kormoran Olsztyn 1:52.03 697
  3. Sadłowski Piotr SOL 00 Kormoran Olsztyn 1:53.33 674

 50 metrów stylem motylkowym

  1. Sadłowski Piotr SOL 00 Kormoran Olsztyn 25.48 626
  2. Piwowarski Konrad SOL 98 Kormoran Olsztyn 25.69 611

 200 metrów stylem grzbietowym

  1. Zbutowicz Karol SOL 98 Kormoran Olsztyn 1:58.94 700
  2. Kasztelan Mateusz SOL 98 Kormoran Olsztyn 1:59.09 697
  3. Mościcki Jakub SOL 01 Kormoran Olsztyn 2:07.95 562

 100 metrów stylem zmiennym

  1. Zbutowicz Karol SOL 98 Kormoran Olsztyn 56.67 714

 

Galeria