Grand Prix Polski Poznań 25-26.11.2017 r.

W miniony weekend w stolicy Wielkopolski odbyły się zawody pływackie z cyklu Grand Prix Polski w pływaniu. Były to zawody kwalifikacyjne dla seniorów na Mistrzostwa Europy Seniorów i Zawody Krajów Europy Środkowej dla Juniorów.

Kwalifikację uzyskał nasz zawodnik Jakub Mościcki który w stylu grzbietowym był bezkonkurencyjny na 50, 100 i 200 m, który już za dwa tygodnie reprezentować będzie nasz kraj w Rumuni.

Wszyscy nasi zawodnicy zanotowali bardzo dobre starty podczas zawodów w Poznaniu.

• Hubert Bruzdewicz- III miejsce w klasyfikacji 15 latków
  • Jakub Mościcki – III miejsce w klasyfikacji 16 latków, najlepszy grzbiecista wśród 16 latków
  • Ewa Jaszczuk – II miejsce w klasyfikacji 15 latków, najlepsza kraulistka wśród 15 latków
  • Bartłomiej Koziejko – V miejsce w klasyfikacji 17-18 latków wśród kraulistów.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych