I Turniej Rodzinny SMS – 16.06.2018 r., Olsztyn

Po zmaganiach pierwszoklasistek podczas Moich Pierwszych Zawodów przyszedł czas na zabawę. Nasze gimnastyczki razem z rodzicami wzięli udział w I Turnieju Rodzinnym SMS. Konkurencji było 6: brzuszki, podciągania, skok w dal, bieg wahadłowy, tor przeszkód oraz flaming – ćwiczenie na równowagę. 19 zgłoszonych ekip walczyło o jak najlepsze wyniki.

oznor

cof

turniej_rodz_sms_06

turniej_rodz_sms_07

Na koniec wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na 4 grupy. Każda grupa losowała przyrząd, na którym miała wykonać gimnastyczne show. Wszyscy świetnie się bawili, a każda grupa przedstawiła piękne show na 4 przyrządach: skok, poręcze, równoważnia oraz ćw. wolnych.

Rodzice przygotowali przepyszny, zdrowy poczęstunek, za co im serdecznie dziękujemy!

turniej_rodz_sms_08