II Powiatowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Nasz Las”

Prawie 1300 prac z 69 placówek edukacyjnych z Olsztyna i okolic wpłynęło na konkurs plastyczny „Nasz Las”, którego organizatorami są Nadleśnictwo Olsztyn i olsztyński Pałac Młodzieży.

Konkurs odbył się już po raz drugi, a zainteresowanie nim było jeszcze większe niż w zeszłym roku. Komisja postanowiła nagrodzić i zaprezentować na wystawie pokonkursowej 126 prac. Wręczenie nagród odbyło się w Pałacu Młodzieży w Olsztynie. Konkurs organizowany pod patronem Starosty Powiatu Olsztyńskiego we współpracy z Olsztyńskim Centrum Edukacji Ekologicznej i Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

OSOBY NAGRODZONE Z NASZEJ SZKOŁY TO: HUBERT CZUBAK KL. II SANDRA WOJTKIEWICZ KL.V GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                                                                        Aneta Wojtkiewicz