INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE O MISTRZOSTWO OLSZTYNA

Dnia 23.09.2010 roku odbyły się indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna na terenach zielonych OSiR-u przy ul. Głowackiego.     Szkołę Mistrzostwa Sportowego reprezentowali uczniowie Gimnazjum nr 10 oraz X Liceum Ogólnokształcącego.     Mimo ogromnego wysiłku i zaangażowania nie wszystkim udało się stanąć na podium, gdyż rywalizacja była duża, a walka o każdy metr do mety zażarta. Jednakże uczniowie SMS stanęli na wysokości zadania zdobywając medale, a także kwalifikując się do udziału w wojewódzkich biegach przełajowych, które wstępnie mają odbyć się w październiku 2010 roku.

GIMNAZJUM NR 10

• II miejsce ALICJA KUBICKA – bieg na 1000m