SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Indywidualne Mistrzostwa Polski w Gimnastyce Sportowej – Katowice, 26−28.04.2019

8 medali zawodniczek i trenerów Szkoły Mistrzostwa Sportowego na Indywidualnych Mistrzostwach Polski w gimnastyce sportowej seniorów i juniorów.

W dniach 26-28 kwietnia w Katowicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej seniorów i juniorów.

Bardzo udany występ odnotowały zawodniczki UKS SMS Olsztyn. Wśród seniorek III miejsce w wieloboju i brązowy medal zdobyła Iga Kowalczyk, natomiast w kategorii juniorek brązowy medal wywalczyła Anna Hucało.

• 8 miejsce Paula Plichta

Na pierwszym dniu się nie skończyło, w niedzielę odbyły się finały na poszczególnych przyrządach, na których dziewczyny wywalczyły jeszcze 6 medali, w tym 4 srebrne i 2 brązowe. W finałach zaprezentowały się wszystkie zawodniczki UKS SMS Olsztyn, poniżej poszczególne osiągnięcia dziewczyn.