SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

I runda Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego – Gorzów Wielkopolski 31.11-1.12.2018 r.

I runda Ligi SMS już za nami!

Ponad 20 zawodników naszej szkoły reprezentowało nas podczas I rundy SMS w Gorzowie Wielkopolskim. Szkoła nasza uplasowała się na XII miejscu zdobywając 896,5 punktów.

Najlepiej zaprezentował się Bartłomiej Koziejko, który został najlepszym zawodnikiem w stylu dowolnym (dystans) wygrywając 400 i 1500 m stylem dowolnym z bardzo dobrymi wynikami.

plyw_gorzow_liga_sms_03

Bartek uzyskał na 1500 m wynik 14:58.09, zwyciężając w tabeli najlepiej punktowanych wyników Ligi SMS w Gorzowie Wielkopolskim (842 pkt).

Bartek uplasował się również na drugiej pozycji w kategorii najlepszy zawodnik w stylu zmiennym.

Dobrze też zaprezentowała się Ewa Jaszczuk, która pechowo na 400 i 800 m stylem dowolnym kończyła na IV miejscu.

Również IV miejsce zajął Hubert Bruzdewicz na dystansie 1500 m ustanawiając swój rekord życiowy.