IV Turnieju Szachowym o puchar Warmińsko−Mazurskiego Kuratora Oświaty

O korzyściach płynących z gry w szachy na pewno nie musimy nikogo przekonywać. Szachy rozwijają umiejętności matematyczne, pamięć, uczą logicznego myślenia, szachiści świetnie radzą sobie z problemami!👌
Uczniowie SMS, którzy na co dzień trenują różne dyscypliny, w wolnych chwilach również znajdują czas na szachy! Na szkolnych korytarzach, czy w świetlicy nie brakuje chętnych do gry 😉 ♟♟♟♟♟

Mamy w szkole również specjalistów w tej dziedzinie😉 To rodzeństwo Ania i Szymon Kawa.
26 października wzięli udział w IV Turnieju Szachowym o puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty♟ Wśród ponad 300 szachistek i szachistów, biorących udział Ania zajęła 13 miejsce w ogólnej klasyfikacji na 119 zawodniczek i zawodników. W kategorii klas V-VIII SP zajęła II miejsce wśród dziewcząt. Szymon uplasował się na 42 pozycji w ogólnej klasyfikacji na 119 uczestników.

Wielkie brawa dla Ani i Szymona👏😉