„Jem owoce, piję mleko – w życiu zajdę daleko”.

Dnia 25.05.2012 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 przy ul. Wańkowicza odbyła się impreza sportowa pod hasłem „Jem owoce, piję mleko – w życiu zajdę daleko”. Impreza była adresowana do przedszkolaków, klas zerowych oraz klas I – III szkół podstawowych, które biorą udział w programie „Szklanka mleka” i „Owoce w szkole”.        W konkurencjach sportowych rywalizowało 16 drużyn przedszkolaków oraz 28 drużyn szkolnych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Natalia Skorupska – kl. I Amelia Skorupska – kl. I Weronika Kucner – kl. II Łukasz Cudnoch – kl. II Mikołaj Żyźniewski – kl. III.        Opiekunem drużyny była pani Anna Dubrowska. Nasza drużyna walczyła bardzo dzielnie, zdobywając wysokie 7 miejsce.