Konkurs dla gimnazjum „Ja za dziesięć lat…”

Dnia 22 maja 2012 r. odbyło się w gimnazjum uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Ja za dziesięć lat…”. Organizatorem konkursu była pani Magdalena Kulmaczewska, doradca – konsultant z ramienia KOWEZiU, która zaszczyciła uroczystość swoją obecnością i przywiozła atrakcyjne nagrody. W komisji konkursowej zasiadły: pani Beata Grzybicka, pani Małgorzata Jacewicz i pani Aneta Wojtkiewicz. Uczniowie gimnazjum mogli wykonać dowolną pracę plastyczną lub literacką.        Nagrody i dyplomy otrzymały: Aleksandra Ogonowska z klasy III za plakat „Absolwent”, Aleksandra Śmiglewska z klasy III za ciekawy wywiad ze… sobą za 10 lat, Alicja Kubicka z klasy II za felieton, Klaudia Grygo z klasy III za plakat „Moja droga”.

Pamiątkowe dyplomy otrzymały również dwie poetki z klasy III: Gabrysia Wierzbicka i Dominika Stańczak.        Prace naszych uczniów zaprezentowane były podczas konferencji „Rozwój doradztwa zawodowego w Olsztynie”, która odbyła się 29 maja 2012 r. w auli VIII Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie.

Gratulujemy!!!