SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Konkurs dla gimnazjum „Ja za dziesięć lat…”

Konkurs dla gimnazjum „Ja za dziesięć lat…”

       Dnia 22 maja 2012 r. odbyło się w gimnazjum uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Ja za dziesięć lat…”. Organizatorem konkursu była pani Magdalena Kulmaczewska, doradca – konsultant z ramienia KOWEZiU, która zaszczyciła uroczystość swoją obecnością i przywiozła atrakcyjne nagrody. W komisji konkursowej zasiadły: pani Beata Grzybicka, pani Małgorzata Jacewicz i pani Aneta Wojtkiewicz. Uczniowie gimnazjum mogli wykonać dowolną pracę plastyczną lub literacką.        Nagrody i dyplomy otrzymały: Aleksandra Ogonowska z klasy III za plakat „Absolwent”, Aleksandra Śmiglewska z klasy III za ciekawy wywiad ze… sobą za 10 lat, Alicja Kubicka z klasy II za felieton, Klaudia Grygo z klasy III za plakat „Moja droga”.

       Pamiątkowe dyplomy otrzymały również dwie poetki z klasy III: Gabrysia Wierzbicka i Dominika Stańczak.        Prace naszych uczniów zaprezentowane były podczas konferencji „Rozwój doradztwa zawodowego w Olsztynie”, która odbyła się 29 maja 2012 r. w auli VIII Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie.

Gratulujemy!!!

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status