Konkurs literacki rozstrzygnięty

Dnia 11 maja w Szkole Podstawowej nr 3 w Olsztynie miało miejsce rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu literackiego „Moje spotkanie z bohaterem książki”. Młodzi poeci z klasy V – Marta Stankiewicz, Karolina Michels i Antek Śmiglewski, wraz ze swoją nauczycielką, panią Joanną Ulatowską – Letko, niecierpliwie oczekiwali na ogłoszenie werdyktu jury. I kolejny sukces! Marta Stankieiwicz zajęła II miejsce, wygrywając z 35 konkurentami z innych olsztyńskich szkół. Jej wiersz pt. „Dedal” zdobył szczególne uznanie w oczach pani Bernadetty Jabłońskiej, konsultanta W – M ODN, który był współorganizatorem konkursu.