KONKURS ORTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY!

KONKURS ORTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY! Po siedmiu dyktandach wyłoniona została finałowa dziesiątka. Czerwcowe dyktando finałowe zadecydowało, że MISTRZEM ORTOGRAFII na rok szkolny 2011/2012 została Agata Boraczyńska z klasy IV. Ogromne gratulacje!!! II miejsce zajęła Ewelina Janus z klasy VI, natomiast na III uplasowały się Maria Wajzer i Aleksandra Pilarczyk z klasy V. Wyróżnienia wywalczyły: Agnieszka Stachurska i Oliwia Krajewska z klasy V oraz Martyna Szemplińska z klasy VI. W finale znaleźli się także: Sara Kowalczyk z klasy V oraz Konrad Kuczyński i Damian Wierzbicki z klasy IV.

Wszystkim laureatom serdecznie gratuluję! Joanna Ulatowska-Letko