Konkurs plastyczny „Nasz Las”.

Konkurs plastyczny „Nasz Las”

W maju 2012 w Szkole Podstawowej Nr 23 przeprowadzono konkurs plastyczny „Nasz Las”. Konkurs miał na celu zwrócenie uwagi na piękno i bogactwo naszych lasów oraz zaszczepienie w świadomości dzieci chęci utrzymania i zachowania dla przyszłych pokoleń bogactwa przyrody, a przede wszystkim lasów. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów. Najlepsze prace zostały zgłoszone do II Powiatowego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Nasz Las”. Dnia 6 czerwca 2012r. ogłoszono wyniki. Komisja nagrodziła 126 prac w tym dwie prace uczniów naszej szkoły: Huberta Czubaka i Sandry Wojtkiewicz. Prace te zostały zaprezentowane na wystawie w Pałacu Młodzieży w Olsztynie.