Kontrolne Kadry oraz Turniej Młodości

KONTROLNE KADRY – PIERWSZA EDYCJA PUCHARU PREZESA PZG W GIMNASTYCE SPORTOWEJ KOBIET – NYSA, 27-28.02.2009 R.

Były to pierwsze zawody w tym sezonie. Startowały w nich tylko trzy nasze zawodniczki:      w klasie Mistrzowskiej –    Kamila Zarzycka   7 miejsce  44,433 pkt  w klasie I -Martyna Eland 1 miejsce 47,199 pkt   Lidia Miśkiewicz2 miejsce46,166 pkt 1 m. – Martynka, 2 m. – Lidzia, 3 m. – Ewa Zając z Iskry Zabrze Od lewej: trenerka Małgorzata Plichta, zawodniczki: Martyna Eland, Lidia Miśkiewicz, Kamila Zarzycka. Martynka – najlepsza juniorka!

KONTROLNE KADRY W KL. M i I – DRUGA EDYCJA PUCHARU PREZESA PZG oraz TURNIEJ MŁODOŚCI W KL. II i III – KRAKÓW, 13-15.03.2009 R.

Kontrolne Kadry:   Klasa Mistrzowska – Paula Plichta(startowała tylko na skoku i równoważni)  Agnieszka Czerwińska(startowała na skoku, poręczach i równoważni)  Kamila Zarzycka10 m. 42,53 pkt

Klasa I – ponownie bezkonkurencyjne nasze dwie zawodniczki: Martyna Eland – 1 m. 47,133 pkt Lidia Miśkiewicz – 2 m. 46,149 pkt Anita Orzechowska –  6 m. 40,299 pkt

Turniej Młodości: Klasa II – Marta Stankiewicz  wielobój 9 m. 45,549 pkt   finał skoku 4 m.  12,016 pkt

Joanna Razurkiewicz wielobój 15 m.43,800 pkt  finał poręczy 2 m.11,700 pkt

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZICZEKW GIMNASTYCE SPORTOWEJ KOBIET Łódź 17-19.04.2009 r.

Wielobój:   1 m   Janus Ewelina  2 mStomma Michalina  3 mSarnowska Natalia Finały:    Skok:1 m   Janus Ewelina   2 mRożek Sandra  Poręcze:1 mSarnowska Natalia   2 mRożek Sandra   3 mStomma Michalina  Równoważnia:  1 mStomma Michalina  Wolne:1 mJanus Ewelina   2 mSarnowska Natalia

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W KL. IIW GIMNASTYCE SPORTOWEJ KOBIET Kraków – maj 2009 r.

Wielobój:  2 m     Anita Orzechowska  5 mMonika Eland  9 mJoanna Razurkiewicz  12 mAnna Przytulska Finały:   Skok:  8 m  Anna Przytulska  Poręcze:   1 mJoanna Razurkiewicz   3 mAnita Orzechowska   4 mMonika Eland  Wolne:3 mAnita Orzechowska   4 mMonika Eland

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKIW GIMNASTYCE SPORTOWEJ KOBIETZabrze 12-14.06.2009 r.

Klasa Mistrzowska:

Wielobój:  5 m    Paula Plichta  12 mAgnieszka Czerwińska Prezes PZG Ireneusz Nawara gratuluje Pauli Finały:   Skok: 3 m  Paula Plichta  Równoważnia:  3 m Paula Plichta

Klasa I:

Wielobój:  1 m   Martyna Eland  2 m Lidia Miśkiewicz  3 m Kamila Zarzycka Finały:  Skok:1 m  Lidia Miśkiewicz   2 mMartyna Eland  Poręcze:1 mMartyna Eland   2 mLidia Miśkiewicz  Równoważnia:  1 mLidia Miśkiewicz   2 mMartyna Eland  wolne: 1 mMartyna Eland   2 mLidia Miśkiewicz Finał skoku: kl. M – 3 m P. Plichta, kl. I – 1 m L. Miśkiewicz, 2 m M. Eland

DUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W KL IW GIMNASTYCE SPORTOWEJ KOBIETZabrze 23-24.10.2009 r.

II miejsce drużynowo zajęły: Kamila Zarzycka, Anita Orzechowska, Martyna Eland i Monika Eland.

Kamila Zarzycka i Martyna Eland w Poczcie Sztandarowym. Nasze wspaniałe gimnastyczki z trenerem Dariuszem Laszukiem.

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W KL MISTRZOWSKIEJW GIMNASTYCE SPORTOWEJ KOBIETOlsztyn 21.11.2009 r.

II miejsce drużynowo zajęły: Paula Plichta, Agnieszka Czerwińska i Kamila Zarzycka. Paula Plichta zajęła indywidualnie 3 miejsce.

Od lewej: trenerka Małgorzata Plichta i zawodniczki: Kamila Zarzycka, Paula Plichta i Agnieszka Czerwińska.

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W KL IIW GIMNASTYCE SPORTOWEJ KOBIETOlsztyn 21.11.2009 r.

I miejsce drużynowo zajęły: Anita Orzechowska, Joanna Razurkiewicz, Anna Przytulska, Marta Stankiewicz i Monika Eland.

Zwycięska drużyna: Ania Przytulska, Asia Razurkiewicz, Monika Eland, Anita Orzechowska, Marta Stankiewicz i trener Dariusz Laszuk. Anita Orzechowska i Paula Plichta w poczcie sztandarowym.

„MOJE PIERWSZE ZAWODY”

19.12.2009 r. odbyło się święto naszych najmłodszych zawodniczek. Pierwszy raz zaprezentowały się na zawodach i przy wspaniałym dopingu swoich rodzin zajęły:

1 miejsceAgatka Boraczyńska 2 miejsce Sandra Wojtkowicz 3 miejsce Zosia Rajewska

Startowały również: Ania Figurowicz i Nikola Bawolska.