Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Olympus Sesja jesienna 2008”

Nowy rok zaczął się od niezwykle miłej informacji. Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wystartowali w ogólnopolskich Olimpiadach z języka polskiego, matematyki i historii organizowanych przez firmę edukacyjna „Olympus”. Okazało się, że dwoje uczniów klasy IV- Monika Burakiewicz i Maciej Grzechnik w pięknym stylu pokonało rywali zajmując I miejsce w swojej kategorii wiekowej w olimpiadzie polonistycznej. W nagrodę otrzymali grawerowane dyplomy i ksiązki. Wyróżniony został także inny uczeń kl. IV Mateusz Szewczuk, tym razem w olimpiadzie historycznej. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod opieką nauczyciela j. polskiego i historii p. Joanny Ulatowskiej-Letko.