Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

GIMNAZJUM NR 10
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Lekkoatletyczna Licealiada

Lekkoatletyczna Licealiada

W dniu 24.05.2011r. na stadionie lekkoatletycznym w Kortowie odbyły się Indywidualne i Drużynowe Zawody L.A. dziewcząt i chłopców szkół ponadgimazjalnych o Mistrzostwo Olsztyna W zawodach wzięło udział 14 szkół, a łączna liczba zawodników wyniosła 170. Podczas zawodów prowadzona była klasyfikacja zespołowa w kategorii dziewcząt i chłopców.

Justyna Brzezicka Daniel Grochecki Sebastian Maracha Paweł Najmowicz sztafeta 4 x 100 m Wojciech Ćwik

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA – DZIEWCZĘTA

* 100 m: 1. Justyna Brzezicka13:58X LO * 200 m: 1. Justyna Brzezicka27:10X LO * 800 m: 1. Daria Strucińska2:31:83X LO 2. Martyna Parzychowska2:36:19X LO

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA – CHŁOPCY

* 100 m 1. Adam Jabłoński10:76ZSE 3. Rafał Gieszczyński11:44X LO 4. Daniel Grochecki11:75X LO * 200 m: 1. Adam Jabłoński21:61ZSE 3. Rafał Gieszczyński23:35X LO 4. Daniel Grochecki24:09X LO * 400 m: 1. Sebastian Maracha53:32X LO * 800 m: 1. Paweł Najmowicz2:10:45X LO * 4 x 100 m: 1. ZSE45:74 2. X LO46:22 Rzut oszczepem 1. Wojciech Ćwik43,40X LO Skok w dal 1. Tomasz Urban6,40ZSE-H 2. Wojciech Ćwik5,58X LO

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA – DZIEWCZĘTA

1. V LO- 79 pkt 2. I LO- 67 pkt 3. VII LO- 58 pkt 4. VIII LO- 55 pkt 5. X LO- 34 pkt

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA – CHŁOPCY

1. ZSE- 81 pkt 2. X LO- 63 pkt 3. ZSB- 48 pkt 4. ZSM-E- 43 pkt 5. I LO- 22 pkt 6. VIII LO- 19 pkt 7. ZSE-H- 18 pkt 8. VII LO- 17 pkt 8. ZSS- 17 pkt 10. III LO- 9 pkt 11. ZSEiT- 7 pkt 12. V LO- 6 pkt 13. IX LO- 4 pkt

Uczestnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca w konkurencjach indywidualnych otrzymali pamiątkowe medale, a trzy pierwsze szkoły w kategorii drużynowej puchary i dyplomy.

Serdecznie gratulujemy