Mała Olimpiada 2018 Finał Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Młodziczek w gimnastyce sportowej Szczecin 26−28.10.2018 r.

W dniach 26-28.10.2018 r. w Szczecinie odbył się finał ogólnopolskich zawodów – Międzywojewódzkich Mistrzostw młodziczek i młodzików w gimnastyce sportowej. „Mała Olimpiada 2018” zyskała nową nazwę Memoriału Stefani i Antoniego Kołakowskich. W rywalizacji uczestniczyło 12 klubów: 27 gimnastyczek oraz 39 gimnastyków z rocznika 2009-2010: olsztyński klub UKS SMS Olsztyn reprezentowały  – 4 zawodniczki .

W sobotę, pierwszym dniu zmagań /wieloboju/, dziewczynki zajęły następujące miejsca:

• Natasha Lewakowska – 15 miejsce
  • Natalia Deptuła – 18 miejsce
  • Maja Mierzejewska – 22 miejsce
  • Tosia Bednarczyk – 27 miejsce

gimn_szczecin_01

gimn_szczecin_02

gimn_szczecin_03

gimn_szczecin_04

gimn_szczecin_05

gimn_szczecin_06

gimn_szczecin_07

gimn_szczecin_08

gimn_szczecin_09

W niedzielę – w finałach mogło wystąpić tylko 6 najlepszych zawodników na danym przyrządzie.  Tosia Bednarczyk zakwalifikowała się do finału skoku przez stół gimnastyczny i zajęła bardzo dobre 5 miejsce.

gimn_szczecin_10

gimn_szczecin_11

gimn_szczecin_12

Gratulacje dla zawodniczek, trenerki Pani Pauli oraz rodziców dziewczynek. Czekamy na sukcesy w przyszłym roku. Przed naszymi gimnastyczkami sezon jesienny, czyli  listopadowe zmagania drużynowe.